Novinky

HRDÝM LVEM je i pan JIŘÍ KREJČA, partner společnosti Vere Prague

Nositeli HRDÉHO LVA je řada zajímavých osobností. Mezi ně rozhodně patří i pan JIŘÍ KREJČA, partner společnosti VERE PRAGUE.  Kolekce šperků Hrdý lev symbolizuje a je mostem propojení zajímavých lidí. V případě pana Krejči nejenom lidí, ale i světadílů. Jeho hlavní činností je osvěta ve věci získání investorského přistěhovaleckého víza EB-5 v USA a mimořádná investiční příležitost. Díky němu si může řada lidí a rodin splnit svůj sen o životě, studiu a práci a vlastní firmě ve Spojených státech amerických. Kdo v této oblasti podniká či  má určitě představy o tom, jak si svůj život řídit, tuto službu nesmírně ocení.  www.vere.cz

Číst více

HRDÉ LVICE nosí Hrdého lva

Brož Hrdého lva nosí již řada skvělých osobností. Mezi HRDÉ LVICE patří také vítězka Ocenění Českých Podnikatelek paní Jarmila Fabišková ze STOPRO BEK s.r.o. z Krupé u Rakovníka. Kolekce šperků Hrdý lev spojuje lidi a proplétá zajímavé osudy, vytváří sounáležitost a uvědomění si sebe sama.

Číst více

První vernisáž autorské tvorby ETERNAL BY HELENA v gotických sklepeních Kláštera minoritů sv. Jakuba

Na první vernisáži ETERNAL BY HELENA bylo představeno celkem 26 obrazů. Jednalo se o 6 triptichů a 8 samostatných obrazů. Ke každému je napsán příběh. Jsou odrazem skutečných zážitků, prožitků a pocitů každodenního života. Na výstavě bylo celkem 200 lidí v průběhu celého dne.

Číst více

Premiéra uvedení Olejového parfému VĚČNÁ HOJNOST

Ve spolupráci se zakladatelem společnosti Bewit, panem Jiřím Černotou jsme představili unikátní Olejový parfém VĚČNÁ HOJNOST v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze. Děkuji za možnost splněného snu. Hluboká vůně působící jako kotva. Kombinace 46 originálních esencí.

Číst více

Spuštění nového projektu ETERNAL BY HELENA pro radost všech

V období rovnodennosti a úplňku jsem dala život novém projektu "Eternal by Helena". Vznikl z niterné potřeby tvorby a návratu ke kořenům. Vzpomínka na minulost prodchnutá aktuálním děním i pohledem do budoucnosti. Toto vše se stalo v úterý 21.9. kolem druhé hodiny ráno, kdy tentokrát v Rybách (Král holí, Desítka holí, 0 Blázen) odhalí se, co bylo skryto, a skryje, co bylo odhaleno. Ryby jsou vyvrcholením astrologického cyklu – vše chápou, znají a pohybují se na hranici světů. Toto období nabádá k důvěře, nepřetěžování se. Vykročte do nového cyklu s lehkostí a radostí – jako opravdový blázen. Nic neplánujte, ničeho se nebojte – prostě doopravdy žijte.

Číst více

Představení kolekce TAO FLUENTIA

Ruční práce, originální tvorba, umělecké zpracování, myšlenka a duchovno, to vše je kolekce šperků TAO FLUENTIA. Premiéra představení sedmi šperků na prestižním setkání v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze.

Číst více

HRDÝ LEV mezi lídry českého byznysu

Kolekce šperků HRDÝ LEV se všemi svými produkty byla představena v Sále Jana Lucemburského, kde tento český panovník vlád spolu s Eliškou Přemyslovnou a posléze jejich syn Karel IV. Kde jinde než zde představit tuto unikátní a důstojnou řadu.

Číst více