Novinky

REFERENCE celostní nápoj HEALTH & BEAUTY DRINK

Jaké jsou zkušenosti našich klientů?

Číst více

NEJCENNĚJŠÍ JE OSOBNÍ ZKUŠENOST

Na trhu je k dostání nepřeberné množství potravinových doplňků zaměřených na řešení různých problémů a někdy je těžké se v nich vyznat, proto jsme se rozhodli ve spolupráci s vědeckými týmy vyvinout vlastní produkt. Náš komplexní prémiový a celostní nápoj HEALTH & BEAUTY DRINK vznikl s vizí pomáhat k lepšímu zdraví i životnímu pocitu, řeší mnoho problémů zároveň, a navíc jej ocení ženy i muži. A jaké jsou naše zkušenosti po dvou měsících užívání a první ohlasy klientů?

Číst více

PŘED SVÍTÁNÍM JE NEJVĚTŠÍ TMA

Helena Kohoutová patří mezi ženy s výjimečnou schopností propojovat a dávat věcem přesah. Již pětadvacet let pod její taktovkou vznikají projekty, které podporují české podnikání. Je typ pracovitého vizionáře, člověka s výjimečnou schopností dát věcem přesah a posunout je pozitivním směrem. Od mládí ji provází láska k hudbě a výtvarnému umění a její umělecká duše se projevila nejen ve hře na hudební nástroje, zpěvu, sochařské práci, ale také prostřednictvím malby abstraktních obrazů. Celý její profesní i osobní život je provázaný hledáním harmonie nejen pro sebe, ale i pro ostatní podobně naladěné lidi.

Číst více

NADHLED, CELISTVOST A HARMONIE

Helena Kohoutová patří mezi ženy s výjimečnou schopností propojovat a dávat věcem přesah. Již dvacet dva let pod její taktovkou vznikají projekty, které podporují české podnikání. Je typ pracovitého vizionáře, člověka s výjimečnou schopností dát věcem přesah a posunout je pozitivním směrem. Od mládí ji provází láska k hudbě a výtvarnému umění a její umělecká duše se projevila nejen ve hře na hudební nástroje, zpěvu, sochařské práci, ale také prostřednictvím malby abstraktních obrazů. Celý její profesní i osobní život je provázaný hledáním harmonie nejen pro sebe, ale i pro ostatní podobně naladěné lidi.

Číst více

Jana Kolrusová, majitelka společnosti FIT, ZDRAVÍ, VÝŽIVA - JANA KOLRUSOVÁ, značky DANDELION a finalistka projektu OCP, je naší další HRDOU LVICÍ.

Jana Kolrusová je HRDOU LVICÍ opravdu oprávněně. Přesto nebo právě proto, že je původní profesí manažerka a školitelka, se jí daří předávat lidem dobré rady, nadšení, zkušenosti, a hlavně pomocnou ruku během jejich cesty za zdravou životosprávou. Pro člověka je totiž důležité nezůstat na problém sám.

Číst více

HRDÝ LEV, Vladimír Chládek, předseda představenstva společnosti TOKOZ

Vladimír Chládek může být právem hrdý na společnost Tokoz, jež je skutečným specialistou na výrobu visacích zámků. Je také jejich největším českým výrobcem a autorem několika patentů.

Číst více

Jsme rádi, že mezi naše HRDÉ LVICE patří i Michaela Cibulková, majitelka VINO CIBULKA

Stejně tak, jako vyrostla Podnikatelská platforma Helas z usilovné práce a velké lásky k myšlence Budujeme hrdé Česko, vyrostla z opravdové lásky k vínu i rodinná firma VINO CIBULKA.

Číst více

HRDÁ LVICE Lucie Hotařová je obchodní a marketingová ředitelka společnosti ETIFLEX, rodinné firmy, která sídlí v samém srdci Moravy.

Lucie navázala na práci svých rodičů a úspěšně podnikání rozvíjí společně se svým manželem v duchu tradic, přitom s velkým smyslem pro inovace a podporu regionu.

Číst více

Dana Hrabáková je majitelka společnosti Chalk, ale také jedna z našich HRDÝCH LVIC

Své unikátní produkty z magnezia pro sportovní účely dodává se svou firmou Chalk do celého světa.

Číst více

HRDÁ LVICE Hana Lacinová je majitelka a jednatelka společnosti ZDRAVÍČKO - zdravá výživa a vítězka OCP 2019 v kategorii Malá společnost

Počátky jejího zájmu o přírodu a zdravý způsob života se zrodily již od dětství, kdy jí babička učila rozpoznávat byliny. Toto téma jí provázelo i po celá školní léta, avšak zlomovým okamžikem uvedení poznaného do praxe nastalo v období, kdy čekala svou první dceru.

Číst více

Darina Vodrážková, emeritní majitelka společnosti DAQUAS, spoluzakladatelka Podnikatelské e-platformy Helas a členka expertního týmu, to je jen pár funkcí této HRDÉ LVICE.

Vystudovala obor kulturní antropologie a s tímto základem se vrhla na IT. Vnímá, že na kvalitní IT podpoře je podnikání doslova závislé, a přitom je pro mnoho podnikatelů tato oblast a řeč IT profesionálů naprosto nesrozumitelná.

Číst více

JAN JIROVEC Z PATERO (Logio, Yieldigo, Shipvio) JE DALŠÍ HRDÝ LEV.

Jan Jirovec a skupina PATERO (Logio, Yieldigo, Shipvio a další) se stal dalším HRDÝM LVEM. Co o něm říká a proč ho nosí?: "Hrdý lev pro mě znamená sounáležitost s českými podnikateli ke kterým patřím a se kterými se snažíme zlepšovat kulturu podnikání v naší zemi."

Číst více

MARTIN PÍSAŘÍK Z INTERACTION JE HRDÝ LEV.

Martin Písařík, ředitel společnosti INTERACTION s.r.o.  může být po právu hrdý, není divu, že i on nosí HRDÉHO LVA.

Číst více

HRDÁ LVICE V ČERVENÉM, KRÁSNÁ, ODVÁŽNÁ A KREATIVNÍ CECÍLIE NAGY

HRDÁ LVICE V ČERVENÉM, KRÁSNÁ, ODVÁŽNÁ A KREATIVNÍ CECÍLIE NAGY.

Číst více

JANA ERBOVÁ jako další HRDÁ LVICE

Jana Erbová je další hrdnou nositelkou kolekce HRDÝ LEV, který je symbolem úspěchu, radosti, inspirace a vize.

Číst více

HRDÝM LVEM je i pan JIŘÍ KREJČA, partner společnosti Vere Prague

Nositeli HRDÉHO LVA je řada zajímavých osobností. Mezi ně rozhodně patří i pan JIŘÍ KREJČA, partner společnosti VERE PRAGUE. 

Číst více

HRDÉ LVICE nosí Hrdého lva

Brož Hrdého lva nosí již řada skvělých osobností. Mezi HRDÉ LVICE patří také vítězka Ocenění Českých Podnikatelek paní Jarmila Fabišková ze STOPRO BEK s.r.o. z Krupé u Rakovníka.

Číst více

První vernisáž autorské tvorby ETERNAL BY HELENA v gotických sklepeních Kláštera minoritů sv. Jakuba

Na první vernisáži ETERNAL BY HELENA bylo představeno celkem 26 obrazů. Jednalo se o 6 triptichů a 8 samostatných obrazů. Ke každému je napsán příběh. Jsou odrazem skutečných zážitků, prožitků a pocitů každodenního života. Na výstavě bylo celkem 200 lidí v průběhu celého dne.

Číst více

Premiéra uvedení Olejového parfému VĚČNÁ HOJNOST

Ve spolupráci se zakladatelem společnosti Bewit, panem Jiřím Černotou jsme představili unikátní Olejový parfém VĚČNÁ HOJNOST v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze. Děkuji za možnost splněného snu. Hluboká vůně působící jako kotva. Kombinace 46 originálních esencí.

Číst více

Spuštění nového projektu ETERNAL BY HELENA pro radost všech

V období rovnodennosti a úplňku jsem dala život novém projektu "Eternal by Helena". Vznikl z niterné potřeby tvorby a návratu ke kořenům. Vzpomínka na minulost prodchnutá aktuálním děním i pohledem do budoucnosti. Toto vše se stalo v úterý 21.9. kolem druhé hodiny ráno, kdy tentokrát v Rybách (Král holí, Desítka holí, 0 Blázen) odhalí se, co bylo skryto, a skryje, co bylo odhaleno. Ryby jsou vyvrcholením astrologického cyklu – vše chápou, znají a pohybují se na hranici světů. Toto období nabádá k důvěře, nepřetěžování se. Vykročte do nového cyklu s lehkostí a radostí – jako opravdový blázen. Nic neplánujte, ničeho se nebojte – prostě doopravdy žijte.

Číst více

Představení kolekce TAO FLUENTIA

Ruční práce, originální tvorba, umělecké zpracování, myšlenka a duchovno, to vše je kolekce šperků TAO FLUENTIA. Premiéra představení sedmi šperků na prestižním setkání v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze.

Číst více

HRDÝ LEV mezi lídry českého byznysu

Kolekce šperků HRDÝ LEV se všemi svými produkty byla představena v Sále Jana Lucemburského, kde tento český panovník vlád spolu s Eliškou Přemyslovnou a posléze jejich syn Karel IV. Kde jinde než zde představit tuto unikátní a důstojnou řadu.

Číst více