#

Eternal by Helena

Pod značkou ETERNAL BY HELENA vznikají produktové kolekce, které mají hluboký přesah. Smyslem je vnímání jednoty, dosažení moudrosti, zdraví člověka a poznání, že všechno souvisí se vším.

Právě celostní nahlížení na zdraví podnítilo vznik tohoto výjimečného projektu, jehož základními kameny jsou kolekce zdravých káv, exkluzivních čajů a přírodních sirupů ETERNAL FLOWER COFFEE & TEA & SIRUP COLLECTION, ale také prémiový ETERNAL HOLISTIC CARE – Healthy & Beauty Drink, což je jedinečná směs pečlivě vybraných prémiových aktivních látek rostlinného původu, jejichž účinnost na lidské zdraví byla vědecky ověřena.

Značka ETERNAL BY HELENA je tvořena i dalšími zajímavými produkty, jako je například soubor sedmi obrazových reprodukcí HARMONIA CAELESTIC – Duhová harmonie, sada omalovánek a miniatur SEPTEM MYSTIC – Sedmero tajemství života, unikátní kolekce ručně vytvořených šperků TAO FLUENTIA – Cesta božské hojnosti, kolekce šperků HRDÝ LEV od Bergl Diamonds, stříbrné pamětní mince MEMORY SILVER COINS Hrdý lev a Věčná hojnost, olejový parfémem s CTEO® ETERNAL ABUNDANCE - VĚČNÁ HOJNOST a exkluzivní tělový oleogel ETERNAL GODDESS.

Významnou roli v ETERNAL BY HELENA hraje bezesporu AUTORSKÁ TVORBA ABSTRAKTNÍCH OBRAZŮ zakladatelky Podnikatelské platformy Helas, Heleny Kohoutové. Její obrazy se stávají předlohou artových edicí produktů, knih a tiskovin.

Pro potěchu a rodinné rituály vzniklo PROSTÍRÁNÍ ETERNAL. Jedná se o jedinečné spojení umění a stolování. Autorská tvorba Heleny Kohoutové je zde přenesena na vysoce kvalitní udržitelnou recyklovanou variantu luxusní kůže. Ze stejného přírodního materiálu je vyroben také ART BAG, jež se tak stal autentickým živým uměním a inspirací pro všechny nezávislé a nekonvenční ženy.