#

Eternal by Helena

Pod značkou ETERNAL BY HELENA vznikají produktové kolekce, které mají hluboký duchovní přesah. Smyslem je vnímání jednoty, dosažení moudrosti, poznání, že všechno souvisí se vším a také zdraví.

Důležitou součástí jsou tak i aktivity spojené s holistickým pojetím zdraví. Proto vznikl výjimečný projekt - kolekce zdravých káv a přírodních sirupů ETERNAL FLOWER COFFEE & SIRUP COLLECTION a jedinečná směs pečlivě vybraných prémiových aktivních látek rostlinného původu, jejichž účinnost na lidské zdraví byla vědecky ověřena, prémiový ETERNAL HOLISTIC CARE – Healthy & Beauty Drink.

Značka ETERNAL BY HELENA je dále tvořena souborem sedmi obrazových reprodukcí HARMONIA CAELESTIC – Duhová harmonie, sadou omalovánek a miniatur SEPTEM MYSTIC – Sedmero tajemství života, unikátní kolekcí sedmi ručně vytvořených šperků TAO FLUENTIA – Cesta božské hojnosti, kolekcí šperků HRDÝ LEV od Bergl Diamonds, stříbrnými pamětními mincemi MEMORY SILVER COINS Hrdý lev a Věčná hojnost, olejovým parfémem s CTEO® ETERNAL ABUNDANCE - VĚČNÁ HOJNOST a exkluzivním tělovým oleogelem ETERNAL GODDESS.

Významnou roli v ETERNAL BY HELENA hraje i  AUTORSKÁ TVORBA ABSTRAKTNÍCH OBRAZŮ zakladatelky Podnikatelské platformy Helas, Heleny Kohoutové.