#

Eternal by Helena

Pod značkou ETERNAL BY HELENA vznikají produktové kolekce, které mají hluboký duchovní přesah. Smyslem je vnímání jednoty, poznání, že všechno souvisí se vším, a dosažení moudrosti a zdraví.

Součástí kolekce je soubor sedmi obrazových reprodukcí HARMONIA CAELESTIC – Duhová harmonie, sada omalovánek a miniatur SEPTEM MYSTIC – Sedmero tajemství života, unikátní kolekce sedmi ručně vytvořených šperků TAO FLUENTIA – Cesta božské hojnosti, kolekce HRDÝ LEV od Bergl Diamonds a olejový parfém s CTEO® ETERNAL ABUNDANCE - VĚČNÁ HOJNOST. Významnou roli hraje i  AUTORSKÁ TVORBA ABSTRAKTNÍCH OBRAZŮ Heleny Kohoutové.

Helena Kohoutová spolupracuje s Petrou Volenec Němečkovou La Petien, jejíž mandaly pro Helas Ladies Club byly předlohou pro obrazové reprodukce, šperky a omalovánky. Motto mandal je Nekonečná hojnost - Rozkvět - Znovuzrození - Odvaha - Sebevědomí - Přátelství - Strom života.

Významnou součástí jsou aktivity spojené s holistickým pojetím zdraví. Proto vznikla unikátní kolekce zdravých káv a sirupů ETERNAL FLOWER COFFEE & SIRUP COLLECTION a další budou následovat.