ETERNAL CLUB

Nezávazné a bezplatné členství v ETERNAL CLUB vám umožní nákupy vašich oblíbených produktů z řady na podporu zdraví za zvýhodněné ceny. Díky svému členství získáváte 10% slevu

a další benefity.

Stává se vám, že ve víru jiných starostí, opomíjíte své potřeby? Proto nabízíme službu, která vám péči o sebe ulehčí. Máte možnost zadat opakovanou objednávku, a už nemusíte myslet na udržování zásob. Vše vám pravidelně automaticky přijde domů. Ušetříte čas, pozornost můžete směřovat na jiné věci, a ještě získáte 20% slevu.

Své členství aktivujte ZDE. Ukončit je můžete kdykoliv. Opakovanou objednávku lze zrušit do 10 dní před odesláním další zásilky.

V ETERNAL CLUB jde o zdraví a celostní přístup k životu.

Vedle holistických produktů ke konzumaci vznikají v rámci značky Eternal by Helena i další kolekce, které mají hluboký duchovní přesah. Smyslem je vnímání jednoty, poznání, že všechno souvisí se vším, a dosažení moudrosti. Součástí značky jsou tak například originální kolekce šperků Hrdý lev a Tao Fluentia, mandaly, terapeutické omalovánky, unikátní esenciální parfém, autorská tvorba a další zajímavosti. 

Žijeme v náročném čase změn, stresů a neovlivnitelných situací. A mé celoživotní téma je nacházet jednoduchá a funkční řešení. Věřím, že se to daří. Budu ráda, když vám naše produkty a aktivity přinesou zdraví, chvíle pohody, a inspirace.

S úctou,

Helena Kohoutová
Zakladatelka a autorka
Eternal by Helena & Eternal Club